Tori

 

Tori Rokada FCI

Tori to piękna i szalona dziewczyna o wspaniałym charakterze uwielbia pieszczoty i zabawę. Urodziłam się w naszej hodowli Rokada FCI dnia 06.09.2015  roku. Jej mamą jest Mł.CH.PL.,CH.PL Lady Di Rokada FCI a tatą Uran Azmeg. Tori jest wolna od dysplazji biodrowej HD-A oraz łokciowej ED-0/0 OCD-0/0. Testy psychiczne zaliczone 5/5. 

Tori w oczach sędziów:

" Dobrej wielkości, głowa typowa, zgryz i oko prawidłowe, sylwetka proporcjonalna, poprawna górna linia, dobre kątowanie kończyn, poprawny front, prawidłowa szata i umaszczenie, dobry temperament"

Rodowód 

Wystawy 


View the embedded image gallery online at:
https://rokada.pl/brenenczyki/78-rokada#sigFreeId351a209d26

Francesca

Francesca Rokada FCI

Francesca to cudowania sunia o ciepłym i opiekuńczym charakterze. Jak każdy berneńczyk na pierwszym miejscu są u niej pieszczoty. Urodziłam się w naszej hodowli Rokada FCI dnia 16.05.2017 roku. Jej mamą jest Diana Rokada a tatą CH.PL Harry vel Simba Rokada. Frania jest wolna od dysplazji biodrowej HD-A i łokciowej ED-0/0 OCD-0/0. Zaliczyła testy psychiczne 5/5. 

Francesca w oczach sędziów:

"Dobrego frontu, mocna, grubokoścista, o doskonałej sportowej kondycji, piękna głowa,

anatomia bez zastrzeżeń, zrównoważone usposobienie, prawidłowa szata i umaszczenie, dynamiczny ruch"

Rodowód 

Wystawy 


View the embedded image gallery online at:
https://rokada.pl/brenenczyki/78-rokada#sigFreeIdf92edf09e5

Scott

 

Młodzieżowy Champion Polski

Scott z Lubinia Wielkopolskiego 

Nasz Scott urodził się 05.11.2015 roku jest cudownym psem o wspaniałych charakterze uwielbia się przytulać i robi to całym sobą, wciąż myśli że jest małym szczeniaczkiem i chce na kolanka no bo przecież niedawno tak jeszcze było :) Jest pięknym psem o mocnej budowie i wspaniałym harmonijnym ruchu. Nasz Scott jest już MŁODZIEŻOWYM CHAMPIONEM POLSKI i zaczął już dorosły Championat, jesteśmy z niego bardzo dumni :)  Zaliczył testy psychiczne 5/5. Jest wolny od dysplazji biodrowej HD-A i łokciowej ED-0/0 OCD-free. Tym samym nasz Misiu stał się Reproduktorem.  Jego tatą jest Mł.Ch.Pl.,Ch.Pl Mountain Crystal Diamond Extra River, a mamą Nel z Lubinia Wielkopolskiego.

Rodowód Scotta

Wystawy Scotta

 

 

View the embedded image gallery online at:
https://rokada.pl/brenenczyki/78-rokada#sigFreeId9fe4402206

 

 

Kontakt

 

Kontakt do nas: 

Dariusz Rosikoń 

tel: 691613312

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. 

instagram: https://www.instagram.com/hodowlarokada/

www.rokada.pl

Artemida vel Afrusia Rokada

 

Artemida vel Afrusia Rokada

Afrusia to piękna i dostojna dziewczyna o wspaniałym charakterze uwielbia pieszczoty i zabawę. Urodziłam się w naszej hodowli Rokada dnia 09.04.2014 roku. Jej mamą jest Kelly z Aresibo a tatą Mł.CH.PL.,CH.PL Zarino z DD. Afrusia jest wolna od dysplazji biodrowej HD-A oraz łokciowej ED-0/0 OCD-free. Testy psychiczne zaliczone 5/5.

Artemida w oczach sędziów:

"Suka o mocnej kości i doskonałych proporcjach. Ładna sucza głowa, prawidłowe uzębienie,. Szeroki, prosty grzbiet. Doskonała dolna linia, mocny front.

Kończyny proste dobrze kątowan. Szata, umaszczenie, znaczenie prawidłowe,wspaniały temperament, prawidłowy ruch"

 

 

Rodowód

Wystawy


View the embedded image gallery online at:
https://rokada.pl/brenenczyki/78-rokada#sigFreeId7f76007f2b