Kontakt

 

Kontakt do nas: 

Dariusz Rosikoń 

tel: 691613312

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. 

instagram: https://www.instagram.com/hodowlarokada/

www.rokada.pl

Scott

 

Młodzieżowy Champion Polski

Scott z Lubinia Wielkopolskiego 

Nasz Scott urodził się 05.11.2015 roku jest cudownym psem o wspaniałych charakterze uwielbia się przytulać i robi to całym sobą, wciąż myśli że jest małym szczeniaczkiem i chce na kolanka no bo przecież niedawno tak jeszcze było :) Jest pięknym psem o mocnej budowie i wspaniałym harmonijnym ruchu. Nasz Scott jest już MŁODZIEŻOWYM CHAMPIONEM POLSKI i zaczął już dorosły Championat, jesteśmy z niego bardzo dumni :)  Zaliczył testy psychiczne 5/5. Jest wolny od dysplazji biodrowej HD-A i łokciowej ED-0/0 OCD-free. Tym samym nasz Misiu stał się Reproduktorem.  Jego tatą jest Mł.Ch.Pl.,Ch.Pl Mountain Crystal Diamond Extra River, a mamą Nel z Lubinia Wielkopolskiego.

Wystawy Scotta

Rodowód Scotta

 

View the embedded image gallery online at:
https://rokada.pl/landseer/78-rokada#sigFreeId9fe4402206

 

 

Afrodyta vel Hapusia

Afrodyta vel Hapusia Rokada

Hapusia to wspaniała suczka o cudownym charakterze. Urodziła się w naszej Hodowli Rokada dnia 09.04.2014 roku. Jej rodzicami są Mł.CH.PL.,CH.PL Zarino z DD a mamą jest Kelly z Aresibo. Hapunia jest wolna od dysplazji biodrowej HD-A i łokciowej ED-0/0 oraz OCD-free. Testy psychiczne zaliczone 5/5.

Rodowód Hapusi

Wystawy Hapusia

View the embedded image gallery online at:
https://rokada.pl/landseer/78-rokada#sigFreeId4637475d8b

Artemida vel Afrusia Rokada

Artemida vel Afrusia Rokada

Afrusia to piękna i dostojna dziewczyna o wspaniałym charakterze uwielbia pieszczoty i zabawę. Urodziłam się w naszej hodowli Rokada dnia 09.04.2014 roku. Jej mamą jest Kelly z Aresibo a tatą Mł.CH.PL.,CH.PL Zarino z DD. Afrusia jest wolna od dysplazji biodrowej HD-A oraz łokciowej ED-0/0 OCD-free. Testy psychiczne zaliczone 5/5.

Rodowód

Wystawy


View the embedded image gallery online at:
https://rokada.pl/landseer/78-rokada#sigFreeId7f76007f2b

Więcej artykułów…

  1. Zhivago
  2. In Memoriam
  3. Zuckero
  4. Uran