Tori

 

Tori Rokada FCI

Tori to piękna i szalona dziewczyna o wspaniałym charakterze uwielbia pieszczoty i zabawę. Urodziłam się w naszej hodowli Rokada FCI dnia 06.09.2015  roku. Jej mamą jest Mł.CH.PL.,CH.PL Lady Di Rokada FCI a tatą Uran Azmeg. Tori jest wolna od dysplazji biodrowej HD-A oraz łokciowej ED-0/0 OCD-0/0. Testy psychiczne zaliczone 5/5. 

Tori w oczach sędziów:

" Dobrej wielkości, głowa typowa, zgryz i oko prawidłowe, sylwetka proporcjonalna, poprawna górna linia, dobre kątowanie kończyn, poprawny front, prawidłowa szata i umaszczenie, dobry temperament"

Rodowód 

Wystawy 


Francesca

Francesca Rokada FCI

Francesca to cudowania sunia o ciepłym i opiekuńczym charakterze. Jak każdy berneńczyk na pierwszym miejscu są u niej pieszczoty. Urodziłam się w naszej hodowli Rokada FCI dnia 16.05.2017 roku. Jej mamą jest Diana Rokada a tatą CH.PL Harry vel Simba Rokada. Frania jest wolna od dysplazji biodrowej HD-A i łokciowej ED-0/0 OCD-0/0. Zaliczyła testy psychiczne 5/5. 

Francesca w oczach sędziów:

"Dobrego frontu, mocna, grubokoścista, o doskonałej sportowej kondycji, piękna głowa,

anatomia bez zastrzeżeń, zrównoważone usposobienie, prawidłowa szata i umaszczenie, dynamiczny ruch"

Rodowód 

Wystawy 


Scott

 

Młodzieżowy Champion Polski

Scott z Lubinia Wielkopolskiego 

Nasz Scott urodził się 05.11.2015 roku jest cudownym psem o wspaniałych charakterze uwielbia się przytulać i robi to całym sobą, wciąż myśli że jest małym szczeniaczkiem i chce na kolanka no bo przecież niedawno tak jeszcze było :) Jest pięknym psem o mocnej budowie i wspaniałym harmonijnym ruchu. Nasz Scott jest już MŁODZIEŻOWYM CHAMPIONEM POLSKI i zaczął już dorosły Championat, jesteśmy z niego bardzo dumni :)  Zaliczył testy psychiczne 5/5. Jest wolny od dysplazji biodrowej HD-A i łokciowej ED-0/0 OCD-free. Tym samym nasz Misiu stał się Reproduktorem.  Jego tatą jest Mł.Ch.Pl.,Ch.Pl Mountain Crystal Diamond Extra River, a mamą Nel z Lubinia Wielkopolskiego.

Rodowód Scotta

Wystawy Scotta

 

 

 

 

Kontakt

 

Kontakt do nas: 

Dariusz Rosikoń 

tel: 691613312

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. 

instagram: https://www.instagram.com/hodowlarokada/

www.rokada.pl

Artemida vel Afrusia Rokada

 

Artemida vel Afrusia Rokada

Afrusia to piękna i dostojna dziewczyna o wspaniałym charakterze uwielbia pieszczoty i zabawę. Urodziłam się w naszej hodowli Rokada dnia 09.04.2014 roku. Jej mamą jest Kelly z Aresibo a tatą Mł.CH.PL.,CH.PL Zarino z DD. Afrusia jest wolna od dysplazji biodrowej HD-A oraz łokciowej ED-0/0 OCD-free. Testy psychiczne zaliczone 5/5.

Artemida w oczach sędziów:

"Suka o mocnej kości i doskonałych proporcjach. Ładna sucza głowa, prawidłowe uzębienie,. Szeroki, prosty grzbiet. Doskonała dolna linia, mocny front.

Kończyny proste dobrze kątowan. Szata, umaszczenie, znaczenie prawidłowe,wspaniały temperament, prawidłowy ruch"

 

 

Rodowód

Wystawy